Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

kiturami World5000 kombi

Deprem sensörlü, gaz kaçak sensörlü (kombi kapalı olduğunda bile sensör devrededir), aşırı ısınma enmiyeti, çift çakmak ile güvenli ateşleme, iyonizasyon alev kontrolü, yüksek voltaj korumalı, baca geri tepme korumalı.

 

WORLD 5000 KOMBİ ÖZELİKLERİ

1. Kiturami’den dünyanın en iyi teknolojisi

2. Su sıcaklığı ile birlikte gaz tüketiminin de oranlı kontrol edilebilmesi
Regülatör ilavesi ile, ısıtma ve sıcak su temini amaçlı su basıncı kontrolörü sayesinde gaz tüketim miktarı kontrol edilir,gereksiz yere harcanan gaz tüketimini en aza indirger bu yüzden daha ekonomiktir.

3. Sıcak su termostadı uygulaması
Sıcak su kullanımında, kombi üzerindeki sensörler sayesinde oda termostından yapacağınız sıcaklık ayarları ile sıcak su kullanımı daha rahat hale getirilmiştir.
( akış sensörü uygulamasıyla, sıcaklığın 35 ile 60 ° C arasında 1’er derecelik aralıklarla ayarlamak mümkündür)

4. Mükemmel ısıtma özelliği
Anında ısıtma gücü sayesinde yakıt kusursuz yanarken, yüksek miktarlarda sıcak su kullanabilmenize olanak tanır.

5. Donma emniyet sistemi
Bu fonksiyon sayesinde kaloröfer tesisatı içerisindeki suyun sıcaklığı belirlenen ısının altına düştüğünde tesisat içerisinde suyu sirküle ederek donmayı engeller.

6. Gaz Kaçak Dedektörü
Bu dedektör sayesinde cihaz içerisinde oluşabilecek herhangi bir gaz kaçağı durumunda, kombi otomatik olarak durur, oda termostadından ikaz koduyla kullanıcıyı uyarur.

3 YIL GARANTİ, 42 YILLIK KİTURAMİ DENEYİMİ,YAYGIN SERVİS, BOL EKONOMİK YEDEK PARÇA, UYGUN FİYATLAR VE HER ALANA UYGUN KAPASİTE SEÇENEĞİ

Last modified on Perşembe, 31 Mart 2011 15:42
(0 votes)
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time